Catering

Restauracja TRYLINKA to szeroki pakiet usług cateringowych dla firm. Cechuje nas niebywała elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Pomożemy Państwu dobrać odpowiedni zestaw potraw, dopasowany do charakteru spotkania, bankietu czy konferencji. Zasugerujemy wybór dekoracji stołów i pomieszczeń. Zadbamy o estetykę serwowanych dań oraz o kompleksową  i życzliwą obsługę. Nasze usługi kierujemy zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Catering jest nieodłączną częścią większości spotkań biznesowych oraz innego rodzaju uroczystości. Należy zadbać o to by potrawy podawane gościom były smaczne, ale również dopasowane do okazji, na jaką zostały przygotowane. Dlatego też, nasza restauracja oferuje Państwu swoje profesjonalne usługi cateringowe, które zarówno pod względem szerokiej gamy proponowanych dań jak i obsługi, usatysfakcjonują każdego klienta.

Cechuje nas niebywała elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Dlatego w każdej sytuacji staramy się przede wszystkim wsłuchać w potrzeby klienta i zaproponować mu najlepsze rozwiązania. Pomożemy Państwu dobrać odpowiedni zestaw potraw, dopasowany do charakteru spotkania, bankietu, konferencji czy też wesela. Bez względu na to czy zlecony zostaje nam catering dla firm czy na uroczystości prywatne, dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania każdego klienta.

Korzystając z naszych usług, mogą Państwo również liczyć na naszą pomoc przy wyborze dekoracji stołów czy sali weselnej oraz pomieszczeń. Zadbamy o estetykę serwowanych dań oraz o kompleksową  i życzliwą obsługę w trakcie całego spotkania. Jeśli zatem miejscem, w którym ma się odbyć organizowana przez Państwa uroczystość jest Olsztyn, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że restauracja Trylinka będzie w stanie zadowolić każdego smakosza, bez względu na to czy będzie on zlecał catering na konferencje, bankiety czy komunie albo wesela. Zachęcamy do kontaktu z nami!

catering na konferencje w olsztynie
 
catering na terenie olsztyna
 
Catering Olsztyn - Restauracja Trylinka

Catering

© Copyright by 2015 - 2017 Trylinka Restauracja Olsztyn - All rights Reserved | Restauracja Trylinka, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn | Znajdź nas: Facebook & Google+
Projekt i realizacja Artneo.pl