Konferencje

Restauracja Trylinka zaprasza Państwa do korzystania z usługi wynajmu sal konferencyjnych, które usytuowane są w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym. Oferujemy sale konferencyjne od 8 do 270 osób. Mobilny podział sali pozwala na organizację zarówno kameralnych szkoleń jak i dużych sympozjów.

Ofertę konferencyjną wzbogaciliśmy o szeroki wachlarz usług gastronomicznych, począwszy od wczesnych śniadań poprzez szybkie lunche i przerwy kawowe, aż do późnych kolacji biznesowych oraz usługę cateringową.

 

Sala 270 osobowa

Budynek biurowy BK wyposażony jest w dużą salę mogącą pomieścić aż do 270 osób. Sala ta dzięki przesuwanym ściankom może zostać podzielona na 3 sale dla 90 osób każda. Sale wyposażone są w system sterowania oświetleniem, mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie, zasuwane rolety, opuszczane ekrany oraz rzutniki na windach. Każda z sal 90 osobowych dysponuje własnym rzutnikiem Christie DHD550-G (rys. 4.) oraz opuszczanym ekranem AV-STUMPFL BIM-SF300 INLINE (rys. 5.) o szerokości 300 cm.
W przypadku wykorzystywania sali w wariancie dla 270 osób ekran AV-STUMPFL BIM-SW400 INLINE o szerokości 400cm jest obsługiwany przez czwarty rzutnik CHRISTIE - model DWU675-E.
Każda sala wyposażona jest w mikrofon bezprzewodowy, panel podłogowy umożliwiający podłączenie urządzeń za pomocą złącza HDMI lub VGA.
Rzutniki współpracują z odtwarzaczami HD Popcorn Hour wyposażonymi w czytniki Blu-Ray oraz złącza USB.
Dostępne jest także urządzenie do telekonferencji Huawei RP-100-46 (rys. 6) z kamerą mogącą pracować w rozdzielczości Full HD oraz bardzo dobrym mikrofonem.
Na sali dostępny jest także 70 calowy monitor interaktywny firmy Sharp.
Sala jest wyposażona w doskonały system sterowania obejmujący zasuwanie rolet zaciemniających, sterowanie światłem, windą rzutnika oraz ekranami.
W salach dostępne są także mikrofony bezprzewodowe Shure-ULX2/87 ze statywem.
Wizualizer Samsung SDP-860 umożliwia prezentację treści drukowanych na ekranach Sali konferencyjnej oraz bezprzewodowy pilot do prezentacji Logitech Professional Presenter R700.
 

Sale 20 osobowe

OPNT oferuje także mniejsze - 20 osobowe - sale konferencyjne. Wyposażone są w tablice interaktywne wraz z projektem NEC UM-280-Wi, wizualizer do dokumentów Samsung SDP-860, ścienny panel sterowania, bezprzewodowy pilot do prezentacji Logitech Professional Presenter R700, flipchart na podstawie jezdnej oraz głośniki. Panel sterowania w sali pozwala na opuszczanie rolet i sterowanie światłem oraz obsługę prezentacji.

Sale 50 osobowe

W salach 50 osobowych dostępny mobilny system dyskusyjny Taiden HCS-5300MC/20, 30 bezprzewodowych paneli dla delegatów i przewodniczącego. Sala ta wyposażona jest w tablicę interaktywną wraz z projektem NEC UM-280-Wi, wizualizer do dokumentów Samsung SDP-860, ścienny panel sterowania, bezprzewodowy pilot do prezentacji Logitech Professional Presenter R700, flipchart na podstawie jezdnej oraz głośniki.
Bliźniacza sala wyposażona jest w opuszczany ekran BIM SF300 INLINE współpracujący z projektorem Chrsitie DHD-550G. W sali tej dostępny jest odtwarzacz HD Popcorn Hour z czytnikiem Blu-Ray oraz wejściami USB. Panel sterowania w sali pozwala na opuszczanie rolet i sterowanie światłem oraz obsługę prezentacji.

Sale 8 osobowe

Najmniejsze sale w ofercie OPNT to sale dla ośmiu osób. Wyposażone są w 42” monitory Hyundai, panel sterowania, flipchart na podstawie jezdnej oraz głośniki.

© Copyright by 2015 - 2017 Trylinka Restauracja Olsztyn - All rights Reserved | Restauracja Trylinka, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn | Znajdź nas: Facebook & Google+
Projekt i realizacja Artneo.pl