Restauracja Olsztyn

Jednym z twórców Trylinki jest Andrzej Zielaskiewicz, znakomity kucharz, zdobywca wielu prestiżowych nagród i tytułów kulinarnych, brązowy medalista Międzynarodowej Olimpiady Kulinarnej w Erfurcie, juror w konkursach gastronomicznych a także autorytet kulinarny dla początkujących miłośników gotowania. Jest to kucharz z zawodu i z zamiłowania. Przez lata jako szef kuchni znanych restauracji w Olsztynie zdobył serca i podniebienia wielu znawców sztuki kulinarnej. Doskonale łączy tradycję z nowoczesnością, tworzy nowe smaki, wykorzystuje oryginalne często zapomniane lub niedoceniane produkty.

Sebastian Maderski współtwórca Trylinki przez wiele lat manager jednej z popularnych restauracji na olsztyńskiej Starówce.  Znakomicie wyczuwa potrzeby gości, dopasowując ofertę gastronomiczną do okoliczności. Dzięki temu, że umie wsłuchać się w życzenia i sugestie rozmówcy, z dużym sukcesem zorganizował kilkadziesiąt imprez. Swoim doświadczeniem i profesjonalizmem zdobył zaufanie wielu firm i gości indywidualnych.

Kuchnia Trylinki oparta jest na tradycyjnych recepturach, w której dominują produkty regionalne, świeże sezonowe warzywa i owoce. W Trylince dania serwowane będą w formie bufetu, więc będą różnorodne i w dostępnej cenie. Natomiast imprezy okolicznościowe, catering oraz obiady firmowe będą dostosowane formą do życzeń i sugestii organizatora.

To kuchnia, w której główną przyprawą jest pasja.

© Copyright by 2015 - 2017 Trylinka Restauracja Olsztyn - All rights Reserved | Restauracja Trylinka, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn | Znajdź nas: Facebook & Google+
Projekt i realizacja Artneo.pl