Restauracja Olsztyn

Jednym z twórców Trylinki jest Andrzej Zielaskiewicz, znakomity kucharz, zdobywca wielu prestiżowych nagród i tytułów kulinarnych, brązowy medalista Międzynarodowej Olimpiady Kulinarnej w Erfurcie, juror w konkursach gastronomicznych a także autorytet kulinarny dla początkujących miłośników gotowania. Jest to kucharz z zawodu i z zamiłowania. Przez lata jako szef kuchni znanych restauracji w Olsztynie zdobył serca i podniebienia wielu znawców sztuki kulinarnej. Doskonale łączy tradycję z nowoczesnością, tworzy nowe smaki, wykorzystuje oryginalne często zapomniane lub niedoceniane produkty.

Sebastian Maderski współtwórca Trylinki przez wiele lat manager jednej z popularnych restauracji na olsztyńskiej Starówce.  Znakomicie wyczuwa potrzeby gości, dopasowując ofertę gastronomiczną do okoliczności. Dzięki temu, że umie wsłuchać się w życzenia i sugestie rozmówcy, z dużym sukcesem zorganizował kilkadziesiąt imprez. Swoim doświadczeniem i profesjonalizmem zdobył zaufanie wielu firm i gości indywidualnych.

Kuchnia Trylinki oparta jest na tradycyjnych recepturach, w której dominują produkty regionalne, świeże sezonowe warzywa i owoce. W Trylince dania serwowane będą w formie bufetu, więc będą różnorodne i w dostępnej cenie. Natomiast imprezy okolicznościowe, catering oraz obiady firmowe będą dostosowane formą do życzeń i sugestii organizatora.

To kuchnia, w której główną przyprawą jest pasja.

Aktualności

Komunia 2018

02.08.2016

Pierwsza Komunia Święta to ważny dzień w życiu dziecka.Jest ona również wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny.Organizując przyjęcie komunijne w naszej restauracji mogą byc Państwo pewni , iż zarówni dziecko i goście będą długo i miło wspominac to wydarzenie.

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka ofert na organizację przyjęcia z okazji Pierwszej Komuni Świętej.Oferta ta zawiera wszystkie potrzebne elementy do uczczenia tego szczególnego Święta

czytaj więcej

Śniadania w Trylince

15.01.2016

Trylinka to najlepsze miejsce na ŚNIADANIA

Zapraszamy od Poniedziałku do Piątku od godziny 7

Do każdego śniadania,jajecznicy lub kanapki KAWA lub HERBATA za 1zł (oferta tylko na miejscu)

czytaj więcej
© Copyright by 2015 - 2017 Trylinka Restauracja Olsztyn - All rights Reserved | Restauracja Trylinka, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn | Znajdź nas: Facebook & Google+
Projekt i realizacja Artneo.pl