Obiady

Pyszne domowe obiady

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, restauracja Trylinka proponuje smaczne i niedrogie obiady dla firm. Jest sprawą oczywistą, że głód nie sprzyja ani kreatywności, ani efektywności. Ciepły posiłek zaś to znakomity sposób na dodatkowy zastrzyk energii i zwiększoną motywację dla pracowników, co więcej, w tym przypadku niewymagający opuszczania miejsca pracy.

Mamy w ofercie szeroki wybór urozmaiconych zestawów obiadowych, a ponieważ kuchnia Trylinki słynie w całym Olsztynie, nasze obiady dla firm z pewnością będą smakować Państwa pracownikom. Nasz znakomity kucharz, zdobywca wielu prestiżowych nagród i tytułów kulinarnych, bazuje na tradycyjnych recepturach, sięgając przy tym po produkty regionalne oraz świeże warzywa i owoce. Jednocześnie chętnie wykracza poza standardy poszukując nowych smaków i ich połączeń, dbając zarazem o to, aby posiłki były smakowite i wartościowe pod względem odżywczym.

Obiady dla firm

W ramach obiadów dla firm polecamy Państwu zatem i potrawy kuchni rodzimej, i zagranicznej, i obiady domowe, i posiłki bardziej niekonwencjonalne. Wszystko zależy od gustów i oczekiwań naszych klientów, według nich bowiem kształtujemy nasze menu. Pyszne i bogate w składniki odżywcze obiady, przyrządzane wyłącznie ze świeżych i wysokiej jakości produktów, dostarczymy do Państwa firmy na wskazaną godzinę, oszczędzając czas pracowników i zapewniając im w ten sposób dodatkową energię do działania.

Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy w ramach cateringu, zobowiązując się jednocześnie do otwartości i elastyczności w odniesieniu do Państwa oczekiwań. Chętnie poznamy i uwzględnimy preferencje żywieniowe nowych klientów tworząc przyszłe obiadowe menu.

Domowe obiady dla firm w Olsztynie

Zapraszamy Restauracja Olsztyn "Trylinka"
ul. Trylyńskiego 2
10-683 Olsztyn
 

© Copyright by 2015 - 2017 Trylinka Restauracja Olsztyn - All rights Reserved | Restauracja Trylinka, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn | Znajdź nas: Facebook & Google+
Projekt i realizacja Artneo.pl